Chodí sv. Mikuláš, anděl a čerti

• začíná v úterý 5. 12. 17:00 - končí v
  • Kozojedy po domech

Pokud máte zájem o návštěvu sv. Mikuláše, anděla a čertů, kteří budou chodit v úterý 5. prosince od 17 hodin, vyplňte tento dotazník a odevzdejte ho na jednom ze dvou sběrných míst:

1. mateřská škola
  2. koloniál Schwarz

nejpozději do pátku 1. prosince.

• Přihlášky odevzdané po termínu nebude možné zařadit do cesty.
  • Přesnou hodinu není možné předem určit.
  • Při akci mají všichni aktéři vypnutý mobil.

Děkujeme za pochopení.
Důležité dotazy Vám zodpoví Martin Šimůnek na tel. 724 841 260.

Dětské rybářské závody

publikováno: 16. 4. 2024,

• rybník Na Pastvinách (u kiosku)

RS Kozojedy vás zve na Dětské rybářské závody. Již 7. ročník se bude konat v sobotu 18. května nově na rybníku Na Pastvinách (u kiosku). Zúčastnit se mohou děti z Kozojed a jejich příbuzní do 15 let s doprovodem dospělé osoby. Přijít zasoutěžit si mohou i děti z Rybářského kroužku.

Všichni soutěžící musí mít vlastní výbavu. Lov na srkačku je zakázán. Občerstvení je zajištěno rybářským spolkem. Zahájení je v 8 hodin a vyhlášení výsledků mezi 12. až 13. hodinou.

Účast dopředu nahlaste pořadatelům SMS nebo WhatsApp na tel.: 722 994 988 a to nejpozději do 14. května 2024.

Petrův zdar!

RS Kozojedy

Plakát najdete v příloze.

Velikonoční jarmark

publikováno: 19. 3. 2024,

• začíná v neděli 24. 3. 14:00 - končí v

Na tradičním velikonočním jarmarku najdete bohatou nabídku jarního i přímo velikonočního zboží. Přijďte si zpříjemnit Velikonoce lákavými věcmi. Nabídku pořadatelé postupně odkrývají na facebookové události Velikonoční jarmark.

Zákaz parkování na silnici, bude se čistit!

publikováno: 19. 3. 2024,

• začíná ve středu 20. 3. 06:00 - končí v

Ve středu 20. března je zákaz parkování po celé obci.

Nenechávejte své vozy, ani jiné překážky, stát na vozovce nebo blízko ní. Od brzkých hodin se budou čistit komunikace v obci.
Děkujeme za součinnost. Jarní úklid je potřeba. A to nejen na silnicích.