Chodí sv. Mikuláš, anděl a čerti

• začíná v úterý 5. 12. 17:00 - končí v
  • Kozojedy po domech

Pokud máte zájem o návštěvu sv. Mikuláše, anděla a čertů, kteří budou chodit v úterý 5. prosince od 17 hodin, vyplňte tento dotazník a odevzdejte ho na jednom ze dvou sběrných míst:

1. mateřská škola
  2. koloniál Schwarz

nejpozději do pátku 1. prosince.

• Přihlášky odevzdané po termínu nebude možné zařadit do cesty.
  • Přesnou hodinu není možné předem určit.
  • Při akci mají všichni aktéři vypnutý mobil.

Děkujeme za pochopení.
Důležité dotazy Vám zodpoví Martin Šimůnek na tel. 724 841 260.

Guláše 2024

publikováno: 27. 5. 2024

Čarodějnice

publikováno: 7. 5. 2024

Čarodějnice

publikováno: 30. 4. 2024,

• začíná v úterý 30. 4. 16:30 končí ve středu 1. 5. 01:00
  • u kiosku

Přijďte v úterý 30. dubna 2024 společně oslavit filipojakubskou noc. Na společenské akci bude připraven pohádkový les pro děti, vystoupení hula hoop a muzika.

Pohádkový les pro děti:  Koná se od 16.30 do 18.45 hodin. Startuje se u fotbalového hřiště a končí u kiosku. Po 18.15 h nebude na startu nikdo odbaven, protože by to narušilo další program.

Vystoupení hula hoop: Začíná od 19.50 hodin u kiosku. Umění s obručemi, pod vedením Báry Maslukové a Ádi Moravcové, předvedou týmy Baby Hoopers, Middle Hoopers, Fire Hoopers, Teen Hoopers, Stars Hoopers a DUO Hoopers.

Zapálení hranice: Hranice se zapálí pouze za předpokladu dobrých povětrnostních podmínek a pod zvýšeným dozorem. Pokud k zapálení dojde, bude to kolem půl deváté a deváté hodiny, podle stmívání a programu.

Koncert: Od 21 hodin zahrají místní kapely OKKO, EMMA a sousední kapela CZ(Celé Znova).

Plakát ke stažení je pod článkem. Čas zapálení hranice a koncertu je orientační.

Autor fotky: Markéta Kolínská