Novinky z obce a volného času

publikováno: 23. 2. 2024

Masopust je tradiční veselí v maskách, které od nepaměti slouží především k pobavení a utužení dobrých sousedských vztahů. V Kozojedech se koná v sobotu 24. února 2024.

Oslavy nového roku

publikováno: 29. 12. 2023

obracím se na Vás s žádostí, abyste se na oslavu silvestra a nového roku zdrželi používání zábavní pyrotechniky. Po šokujících činech, které se bolestně dotkly každého z nás, můžeme oslavit příchod nového roku i bez dělobuchů a rachejtlí a zbytečně nezvyšovat nervozitu.

Do nového roku Vám přeji pevné zdraví, spokojenost a hodně úspěchů.
Předem děkuji za respektování mé žádosti.

S pozdravem Pavel Piller
starosta obce Kozojed

Otevírací doba knihovny a poukaz

publikováno: 10. 12. 2023

Knihovna je standardně otevřena každou středu od 16.30 do 18 hodin. Mezi svátky bude zavřena pouze 27. 12. 2023.