Dětský den v Bradavické škole

• v okolí kiosku

Letošním tématem bude Harry Potter od britské spisovatelky J. K. Rowlingové. Ten poprvé v knižní podobě uviděl světlo světa, i když se to nezdá, již před 26 lety. Postava mladého čaroděje oslovila několik generací.
Malá ochutnávka z toho, co Vás, a hlavně Vaše děti, čeká: na startu malé čaroděje a čarodějky rozdělí do čtyř Bradavických kolejí slavná profesorka McGonagallová. Potom budou malí čarodějové plnit různé úkoly, například u hodného skřítka Dobbyho, potkají se s chytrou a krásnou Hermionou , vybafne na ně někde z koupelny zakletá Uršula a profesor Kratiknot je naučí nejslavnější létající kouzlo. Věříme, že nás navštíví i sám Harry Potter a na vše bude dohlížet, kdo jiný, než ředitel Brumbál.
Na malé čaroděje čeká spousta dalších postav. Snad všichni čarodějničtí studenti úspěšně ukončí studium na Bradavické škole čar a kouzel a odnesou si hezký a nevšední zážitek.

Dětské rybářské závody

publikováno: 16. 4. 2024,

• rybník Na Pastvinách (u kiosku)

RS Kozojedy vás zve na Dětské rybářské závody. Již 7. ročník se bude konat v sobotu 18. května nově na rybníku Na Pastvinách (u kiosku). Zúčastnit se mohou děti z Kozojed a jejich příbuzní do 15 let s doprovodem dospělé osoby. Přijít zasoutěžit si mohou i děti z Rybářského kroužku.

Všichni soutěžící musí mít vlastní výbavu. Lov na srkačku je zakázán. Občerstvení je zajištěno rybářským spolkem. Zahájení je v 8 hodin a vyhlášení výsledků mezi 12. až 13. hodinou.

Účast dopředu nahlaste pořadatelům SMS nebo WhatsApp na tel.: 722 994 988 a to nejpozději do 14. května 2024.

Petrův zdar!

RS Kozojedy

Plakát najdete v příloze.

Velikonoční jarmark

publikováno: 19. 3. 2024,

• začíná v neděli 24. 3. 14:00 - končí v

Na tradičním velikonočním jarmarku najdete bohatou nabídku jarního i přímo velikonočního zboží. Přijďte si zpříjemnit Velikonoce lákavými věcmi. Nabídku pořadatelé postupně odkrývají na facebookové události Velikonoční jarmark.

Zákaz parkování na silnici, bude se čistit!

publikováno: 19. 3. 2024,

• začíná ve středu 20. 3. 06:00 - končí v

Ve středu 20. března je zákaz parkování po celé obci.

Nenechávejte své vozy, ani jiné překážky, stát na vozovce nebo blízko ní. Od brzkých hodin se budou čistit komunikace v obci.
Děkujeme za součinnost. Jarní úklid je potřeba. A to nejen na silnicích.