Dětský den v Bradavické škole

• v okolí kiosku

Letošním tématem bude Harry Potter od britské spisovatelky J. K. Rowlingové. Ten poprvé v knižní podobě uviděl světlo světa, i když se to nezdá, již před 26 lety. Postava mladého čaroděje oslovila několik generací.
Malá ochutnávka z toho, co Vás, a hlavně Vaše děti, čeká: na startu malé čaroděje a čarodějky rozdělí do čtyř Bradavických kolejí slavná profesorka McGonagallová. Potom budou malí čarodějové plnit různé úkoly, například u hodného skřítka Dobbyho, potkají se s chytrou a krásnou Hermionou , vybafne na ně někde z koupelny zakletá Uršula a profesor Kratiknot je naučí nejslavnější létající kouzlo. Věříme, že nás navštíví i sám Harry Potter a na vše bude dohlížet, kdo jiný, než ředitel Brumbál.
Na malé čaroděje čeká spousta dalších postav. Snad všichni čarodějničtí studenti úspěšně ukončí studium na Bradavické škole čar a kouzel a odnesou si hezký a nevšední zážitek.