Dětský den v Bradavické škole

• v okolí kiosku

Letošním tématem bude Harry Potter od britské spisovatelky J. K. Rowlingové. Ten poprvé v knižní podobě uviděl světlo světa, i když se to nezdá, již před 26 lety. Postava mladého čaroděje oslovila několik generací.
Malá ochutnávka z toho, co Vás, a hlavně Vaše děti, čeká: na startu malé čaroděje a čarodějky rozdělí do čtyř Bradavických kolejí slavná profesorka McGonagallová. Potom budou malí čarodějové plnit různé úkoly, například u hodného skřítka Dobbyho, potkají se s chytrou a krásnou Hermionou , vybafne na ně někde z koupelny zakletá Uršula a profesor Kratiknot je naučí nejslavnější létající kouzlo. Věříme, že nás navštíví i sám Harry Potter a na vše bude dohlížet, kdo jiný, než ředitel Brumbál.
Na malé čaroděje čeká spousta dalších postav. Snad všichni čarodějničtí studenti úspěšně ukončí studium na Bradavické škole čar a kouzel a odnesou si hezký a nevšední zážitek.

Guláše 2024

publikováno: 27. 5. 2024

Čarodějnice

publikováno: 7. 5. 2024

Čarodějnice

publikováno: 30. 4. 2024,

• začíná v úterý 30. 4. 16:30 končí ve středu 1. 5. 01:00
  • u kiosku

Přijďte v úterý 30. dubna 2024 společně oslavit filipojakubskou noc. Na společenské akci bude připraven pohádkový les pro děti, vystoupení hula hoop a muzika.

Pohádkový les pro děti:  Koná se od 16.30 do 18.45 hodin. Startuje se u fotbalového hřiště a končí u kiosku. Po 18.15 h nebude na startu nikdo odbaven, protože by to narušilo další program.

Vystoupení hula hoop: Začíná od 19.50 hodin u kiosku. Umění s obručemi, pod vedením Báry Maslukové a Ádi Moravcové, předvedou týmy Baby Hoopers, Middle Hoopers, Fire Hoopers, Teen Hoopers, Stars Hoopers a DUO Hoopers.

Zapálení hranice: Hranice se zapálí pouze za předpokladu dobrých povětrnostních podmínek a pod zvýšeným dozorem. Pokud k zapálení dojde, bude to kolem půl deváté a deváté hodiny, podle stmívání a programu.

Koncert: Od 21 hodin zahrají místní kapely OKKO, EMMA a sousední kapela CZ(Celé Znova).

Plakát ke stažení je pod článkem. Čas zapálení hranice a koncertu je orientační.

Autor fotky: Markéta Kolínská