Dětský Mikrouš 2023 byl zrušený

• U kiosku a na rybníku Na Pastvinách

Aktualizace: Závod v krátkém triatlonu pro děti se ruší.

Vzhledem k nízkým teplotám a dešti, které počasí předpovídá na sobotu 5. srpna se dětský Mikrouš ruší. Trénujte a těšte se na příští rok.

========================
Původní text:

Závod v krátkém triatlonu pro každého sviště.

Technická přejímka a registrace:

• Sobota 5. 8. ve 13:00 hodin U Kiosku v Kozojedech.
  • Start prvních kategorií ve 14:30 hodin
  • Startovné dobrovolné

Úkolem je:

1. Po startu jednotlivých kategorií od lavičky pod kioskem obeplavat vytyčenou trasu. Délka plavání je asi tak akorát (přiměřeno dovednostem ratolestí).
  2. V plážovém depu skočit na kolo, případně odrážedlo (povoleno nejmenším) a ujet předepsaný okruh lesem na Kozojedském singláči (KLFTK), nebo jeho části. Odrostlejší potěr bude mít trasu prodlouženou na řády jednotek km, avšak přizpůsobenou stavu fyzické schránky.
  3. Nakonec v depu kolo odhodit a dopravit se běžeckým stylem předepsanými tratěmi v okolí kiáče do cíle.

Povinná výbava atd.:
Určitě horské kolo – jezdíme lesem. Cyklistická přilba povinná pro všechny závodníky. Ostatní výbava na každém závodníkovi. Ideální jsou např. plavky a běžecké boty. Křidélka, kruhy, pásky, atd. povoleny. Vypsány budou kategorie dle přihlášených účastníků a schopností. V nejmenších kategoriích doprovází rodič svou ratolest celou trasou. Za děti po celou dobu akce zodpovídá rodič, nebo zákonný zástupce.

Možné kategorie závodu:

1. Potěr – umím chodit, vody se nebojím (i za použití nadnášecích prostředků) a zvládnu, byť třeba s asistencí, odrážedlo na krátkém lesním okruhu
  2. Špunt – plavu kousek bez pomoci a pomůcek, umím popoběhnout a zvládnu jednoduchou jízdu na kole (bez překážek a prudkých sjezdů)
  3. Odrost – uplavu větší kus (bazén?), běhám, jezdím (kořeny, sjezdy) a nepindám
  4. Puberta – umim všechno a kecat si do toho nenechám, max. 14 let

Dle počtu a věku přihlášených, bude rozděleno po registraci.

Info: p.finkous@seznam.cz

Guláše 2024

publikováno: 27. 5. 2024

Čarodějnice

publikováno: 7. 5. 2024

Čarodějnice

publikováno: 30. 4. 2024,

• začíná v úterý 30. 4. 16:30 končí ve středu 1. 5. 01:00
  • u kiosku

Přijďte v úterý 30. dubna 2024 společně oslavit filipojakubskou noc. Na společenské akci bude připraven pohádkový les pro děti, vystoupení hula hoop a muzika.

Pohádkový les pro děti:  Koná se od 16.30 do 18.45 hodin. Startuje se u fotbalového hřiště a končí u kiosku. Po 18.15 h nebude na startu nikdo odbaven, protože by to narušilo další program.

Vystoupení hula hoop: Začíná od 19.50 hodin u kiosku. Umění s obručemi, pod vedením Báry Maslukové a Ádi Moravcové, předvedou týmy Baby Hoopers, Middle Hoopers, Fire Hoopers, Teen Hoopers, Stars Hoopers a DUO Hoopers.

Zapálení hranice: Hranice se zapálí pouze za předpokladu dobrých povětrnostních podmínek a pod zvýšeným dozorem. Pokud k zapálení dojde, bude to kolem půl deváté a deváté hodiny, podle stmívání a programu.

Koncert: Od 21 hodin zahrají místní kapely OKKO, EMMA a sousední kapela CZ(Celé Znova).

Plakát ke stažení je pod článkem. Čas zapálení hranice a koncertu je orientační.

Autor fotky: Markéta Kolínská