Vánoční jarmark + soutěž bramborových salátů

Přijďte si v sobotu 18. listopadu nakoupit vánoční dekorace, drobné dárky a naladit se na začátek adventu. Začínáme ve 14 hodin a najdete nás v Hotelu Na Závisti.
Zároveň s jarmarkem proběhne druhý ročník soutěže o nejlepší kozojedský bramborový salát domácí přípravy. Zúčastnit se může každý. Stačí jen na začátku vánočního jarmarku přinést svůj salát a doufat, že právě ten vyhraje. Ochutnávat a hodnotit přihlášené saláty může každý příchozí na jarmark, včetně soutěžících. Závěrečné sečtení hlasů a vyhlášení vítězného salátu proběhne v 17 hodin.
A pozor, hraje se o putovní salátovou mísu! Účast prosím hlaste předem až do 18. 11. ráno pořadatelce jarmarku Marcele nebo Radce přes SMS na 728 726 509.
Večer po jarmarku bude v Hotelu Na Závisti disco - 90. léta.

Guláše 2024

publikováno: 27. 5. 2024

Dětský den v ZOO

publikováno: 23. 5. 2024,

Na den dětí, v sobotu 1. června, bude v okolí kiosku připravena prohlídka zoologické zahrady.

Zápis návštěvníků bude mezi 14. až 16. hodinou v pokladně zoologické zahrady na hřišti u kiosku. Poté bude vstup do ZOO uzavřen a na děti bude kolem páté hodiny čekat překvapení.

V zahradě potkáte divoká, domácí i exotická zvířata, tak se přijďte podívat. Buďte na ně hodní a krmte je pouze vhodnými pamlsky wink

Guláše aneb vaření v kotlíku

publikováno: 21. 5. 2024,

Tradiční vaření kotlíkového guláše se letos uskuteční v sobotu 25. května u kiosku.
Sraz závodníků: Od 8:15 hodin a startuje se v 9 hodin.
Místo konání: Kiosek u rybníka Na Pastvinách.
Pravidla:

• guláš z hovězího masa uvařený v závěsném kotlíku nad ohněm
  • neupravená cibule před startem (neoloupaná, nenakrájená)
  • zákaz vaření po ukončení soutěže (ředění vodou a míchání povoleno)

O vítězném guláši rozhodnou návštěvníci pomocí hlasovacích lístků.

Návštěvníci - miska, lžíce a hodnotící lístek za 50,- Kč.
Kuchaři - startovné 150,- Kč.

V případě důležitých dotazů se obraťte na organizátora p. Kadlece: 731 770 463.

Fotografie z roku 2023 najdete ve fotogalerii.