Česká obec – aplikace do vašeho mobilu

Ověřené a aktuální informace přímo do vašeho mobilu.

Kozojedy se zapojily do projektu „Česká obec“, což je rozvíjející se mobilní aplikace a jednotné místo, na kterém občané českých obcí, městských částí a měst získají výstižné a aktuální informace o událostech ve svém okolí. Můžete sledovat pouze svou obec nebo si můžete přidat i obce sousední, případně obce, které chcete z jakéhokoliv důvodu sledovat.

• Aplikace slouží k rychlému předání informací občanům (oznámení, události a úřední deska).
  • Aplikace je zdarma ke stažení v každém „chytrém“ mobilu s přístupem k Wi-Fi nebo mobilním datům.
  • Aplikace je bez reklam a „cinkne“ pouze v případě, kdy obecní úřad upozorní na nějaké oznámení, událost nebo zveřejní dokument na úřední desce.
  • Aplikace duplikuje obecní rozhlas.

Podrobný článek byl zveřejněn v tištěném Kozojedském zpravodaji jaro/léto 2023. Návod je ke zhlédnutí:

Novinky z úřad