Dětské rybářské závody

Jak se rybařilo na závodech a kroužek pro malé a mladé rybáře

V sobotu 17. června uspořádal místí rybářský spolek Dětské závody. Ryby sice moc nebraly, ale i přesto děti ulovily dva kapry, šest plotic a dva hrouzky. Zřejmě tady roste silná rybářská základna. O to větším potěšením by mělo být, že rybářský spolek chystá na podzim otevřít dětský rybářský kroužek. Budeme vás včas informovat. Hlídejte si informace na webu nebo si nainstalujte (zdarma) aplikaci Česká obec a informace vám neunikne.

Autoři fotografií: Luboš Rieger a Martin Masluk

Dětské rybářské závody

publikováno: 16. 4. 2024,

• rybník Na Pastvinách (u kiosku)

RS Kozojedy vás zve na Dětské rybářské závody. Již 7. ročník se bude konat v sobotu 18. května nově na rybníku Na Pastvinách (u kiosku). Zúčastnit se mohou děti z Kozojed a jejich příbuzní do 15 let s doprovodem dospělé osoby. Přijít zasoutěžit si mohou i děti z Rybářského kroužku.

Všichni soutěžící musí mít vlastní výbavu. Lov na srkačku je zakázán. Občerstvení je zajištěno rybářským spolkem. Zahájení je v 8 hodin a vyhlášení výsledků mezi 12. až 13. hodinou.

Účast dopředu nahlaste pořadatelům SMS nebo WhatsApp na tel.: 722 994 988 a to nejpozději do 14. května 2024.

Petrův zdar!

RS Kozojedy

Plakát najdete v příloze.

Velikonoční jarmark

publikováno: 19. 3. 2024,

• začíná v neděli 24. 3. 14:00 - končí v

Na tradičním velikonočním jarmarku najdete bohatou nabídku jarního i přímo velikonočního zboží. Přijďte si zpříjemnit Velikonoce lákavými věcmi. Nabídku pořadatelé postupně odkrývají na facebookové události Velikonoční jarmark.

Zákaz parkování na silnici, bude se čistit!

publikováno: 19. 3. 2024,

• začíná ve středu 20. 3. 06:00 - končí v

Ve středu 20. března je zákaz parkování po celé obci.

Nenechávejte své vozy, ani jiné překážky, stát na vozovce nebo blízko ní. Od brzkých hodin se budou čistit komunikace v obci.
Děkujeme za součinnost. Jarní úklid je potřeba. A to nejen na silnicích.