Dětské rybářské závody

Jak se rybařilo na závodech a kroužek pro malé a mladé rybáře

V sobotu 17. června uspořádal místí rybářský spolek Dětské závody. Ryby sice moc nebraly, ale i přesto děti ulovily dva kapry, šest plotic a dva hrouzky. Zřejmě tady roste silná rybářská základna. O to větším potěšením by mělo být, že rybářský spolek chystá na podzim otevřít dětský rybářský kroužek. Budeme vás včas informovat. Hlídejte si informace na webu nebo si nainstalujte (zdarma) aplikaci Česká obec a informace vám neunikne.

Autoři fotografií: Luboš Rieger a Martin Masluk