Dopravní komplikace na kutnohorské silnici I/2

Během dubna začnou s opravou silnice I/2 mezi Mukařovem a Kozojedy. Připravte se na omezení, které potrvá až do konce prázdnin.

Po kutnohorské silnici projede kolem 11 tisíc aut denně a všichni víme, že oprava povrchu je nutná, protože mezi dírami se nedá už ani prokličkovat. Opravovat se bude nejen povrch komunikace, ale i odvodnění. Pracovat se bude na úseku dlouhém 4,3 km, který bude rozdělen do tří základních etap. Renovací projdou i přechody pro chodce.

Krajský úřad Středočeského kraje, Odbor dopravy dále uvádí, že „po neuzavřeném jízdním pruhu silnice č. I/2, bude provoz řízen v pracovní době kyvadlově poučenými osobami a mimo pracovní dobu světelným signalizačním zařízením.“

I. ETAPA souběžně se budou dělat dva úseky

v termínu od 12. 4. do 10. 5. 2023
od kruhového objezdu v Mukařově po Louňovice I. hráz směrem na Kozojedy
od Vyžlovky Poštolka (pod kopcem) po křižovatku u autobusové zastávky směrem na Kozojedy