Kozojedský rybářský spolek

Rybářský spolek chystá rybářský kroužek i webové stránky.

Po třech letech, kdy nás omezovala covidová opatření, se dne 17. února konala členská rybářská schůze. Na programu byla volba nového výboru, zhodnocení hospodaření a naplánování nových aktivit.

Na členské schůzi se sešla nadpoloviční většina členů rybářského spolku. Byl zvolen nový výbor: Martin Klokočník (předseda), Petr Škarka (místopředseda, hospodář), Miloslava Hořická (pokladník), Michal Franc, Pavel Hofman, Luboš Rieger a Martin Masluk.

Velké poděkování patří bývalému výboru, zejména předsedovi Karlu Zárubovi, který spolek po dlouhé roky vedl. Věnoval mu svůj čas a snažil se, aby spolek fungoval a rybníky sloužily k potěše i užitku.

Přes léto se můžete těšit na tradiční dětské i noční rybářské závody. Dětské závody se budou konat v sobotu 17. června na rybníku Pod Hotelem a noční budou z pátku 28. na sobotu 29. července na rybníku Pastviny, tedy u kiosku.

V brzké době bude mít rybářský spolek nové webové stránky, kde se dozvíte další novinky. Těšit se můžete například na nový rybářský kroužek pro děti, který bude fungovat od letošního podzimu.

Autor fotografie: Erik Lozák

Guláše 2024

publikováno: 27. 5. 2024

Čarodějnice

publikováno: 7. 5. 2024

Čarodějnice

publikováno: 30. 4. 2024,

• začíná v úterý 30. 4. 16:30 končí ve středu 1. 5. 01:00
  • u kiosku

Přijďte v úterý 30. dubna 2024 společně oslavit filipojakubskou noc. Na společenské akci bude připraven pohádkový les pro děti, vystoupení hula hoop a muzika.

Pohádkový les pro děti:  Koná se od 16.30 do 18.45 hodin. Startuje se u fotbalového hřiště a končí u kiosku. Po 18.15 h nebude na startu nikdo odbaven, protože by to narušilo další program.

Vystoupení hula hoop: Začíná od 19.50 hodin u kiosku. Umění s obručemi, pod vedením Báry Maslukové a Ádi Moravcové, předvedou týmy Baby Hoopers, Middle Hoopers, Fire Hoopers, Teen Hoopers, Stars Hoopers a DUO Hoopers.

Zapálení hranice: Hranice se zapálí pouze za předpokladu dobrých povětrnostních podmínek a pod zvýšeným dozorem. Pokud k zapálení dojde, bude to kolem půl deváté a deváté hodiny, podle stmívání a programu.

Koncert: Od 21 hodin zahrají místní kapely OKKO, EMMA a sousední kapela CZ(Celé Znova).

Plakát ke stažení je pod článkem. Čas zapálení hranice a koncertu je orientační.

Autor fotky: Markéta Kolínská