Kozojedský rybářský spolek

Rybářský spolek chystá rybářský kroužek i webové stránky.

Po třech letech, kdy nás omezovala covidová opatření, se dne 17. února konala členská rybářská schůze. Na programu byla volba nového výboru, zhodnocení hospodaření a naplánování nových aktivit.

Na členské schůzi se sešla nadpoloviční většina členů rybářského spolku. Byl zvolen nový výbor: Martin Klokočník (předseda), Petr Škarka (místopředseda, hospodář), Miloslava Hořická (pokladník), Michal Franc, Pavel Hofman, Luboš Rieger a Martin Masluk.

Velké poděkování patří bývalému výboru, zejména předsedovi Karlu Zárubovi, který spolek po dlouhé roky vedl. Věnoval mu svůj čas a snažil se, aby spolek fungoval a rybníky sloužily k potěše i užitku.

Přes léto se můžete těšit na tradiční dětské i noční rybářské závody. Dětské závody se budou konat v sobotu 17. června na rybníku Pod Hotelem a noční budou z pátku 28. na sobotu 29. července na rybníku Pastviny, tedy u kiosku.

V brzké době bude mít rybářský spolek nové webové stránky, kde se dozvíte další novinky. Těšit se můžete například na nový rybářský kroužek pro děti, který bude fungovat od letošního podzimu.

Autor fotografie: Erik Lozák

publikováno: 23. 2. 2024

Masopust je tradiční veselí v maskách, které od nepaměti slouží především k pobavení a utužení dobrých sousedských vztahů. V Kozojedech se koná v sobotu 24. února 2024.

Otevírací doba knihovny a poukaz

publikováno: 10. 12. 2023

Knihovna je standardně otevřena každou středu od 16.30 do 18 hodin. Mezi svátky bude zavřena pouze 27. 12. 2023.