Nechodí vám zpravodaj do schránky? Co s tím?

Nechte si Kozojedský zpravodaj poslat e-mailem.

Do každého domu v obci chodí od roku 2015 rozšířený oběžník obecního úřadu obohacený o texty místních spoluobčanů – Kozojedský zpravodaj. Za svůj vývoj prošel mnohými změnami. Z velikosti A4 se na doporučení grafika zmenšil na polovinu, což mu prospělo nejen na vzhledu, ale hlavně na praktičnosti při čtení. Rozšířila se škála témat a přibyli lidé, kteří na zpravodaji pracují ve svém volném čase a bez nároku na honorář. Přidejte se i vy, ať už s nápady na témata, s texty nebo s roznosem do schránek.

Nově chystáme další vylepšení a to je rozesílání zpravodaje elektronickou poštou. Tato služba je určena především lidem, kteří nemají v Kozojedech trvalé bydliště (např. chatařům) a nedostávají tištěný časopis.

Pokud máte zájem dostávat Kozojedský zpravodaj do vašeho e-mailu, zašlete žádost na e-mail: jana.kozojedy@email.cz a do předmětu uveďte zasílání Kozojedského zpravodaje. Zpravodaj vychází obvykle dvakrát ročně.

Novinky z obce

publikováno: 23. 2. 2024

Masopust je tradiční veselí v maskách, které od nepaměti slouží především k pobavení a utužení dobrých sousedských vztahů. V Kozojedech se koná v sobotu 24. února 2024.

Oslavy nového roku

publikováno: 29. 12. 2023

obracím se na Vás s žádostí, abyste se na oslavu silvestra a nového roku zdrželi používání zábavní pyrotechniky. Po šokujících činech, které se bolestně dotkly každého z nás, můžeme oslavit příchod nového roku i bez dělobuchů a rachejtlí a zbytečně nezvyšovat nervozitu.

Do nového roku Vám přeji pevné zdraví, spokojenost a hodně úspěchů.
Předem děkuji za respektování mé žádosti.

S pozdravem Pavel Piller
starosta obce Kozojed

Uzavírka vody v části obce

publikováno: 23. 11. 2023,

• začíná ve čtvrtek 30. 11. 23:00 končí v pátek 1. 12. 07:00

Provozovatel ENERGIE AG Kolín upozorňuje, že z důvodu čištění věžového vodojemu v Kostelci bude ve čtvrtek 30. listopadu 2023 ve večerních hodinách, okolo 23. hodiny, přerušena dodávka vody v části Kozojed. Jedná se o ulice Revoluční, U Mateřské školy, E. Horáka, Na Vyhlídce, Oblouková, Spojovací a K Jevanům.Odstávka potrvá do pátku 1. prosince cca do 7. hodiny ranní. Zbytek obce by měl vydržet z vlastního vodojemu.

Omlouváme se za vzniklé komplikace.
ENERGIE AG Kolín