Nechodí vám zpravodaj do schránky? Co s tím?

Nechte si Kozojedský zpravodaj poslat e-mailem.

Do každého domu v obci chodí od roku 2015 rozšířený oběžník obecního úřadu obohacený o texty místních spoluobčanů – Kozojedský zpravodaj. Za svůj vývoj prošel mnohými změnami. Z velikosti A4 se na doporučení grafika zmenšil na polovinu, což mu prospělo nejen na vzhledu, ale hlavně na praktičnosti při čtení. Rozšířila se škála témat a přibyli lidé, kteří na zpravodaji pracují ve svém volném čase a bez nároku na honorář. Přidejte se i vy, ať už s nápady na témata, s texty nebo s roznosem do schránek.

Nově chystáme další vylepšení a to je rozesílání zpravodaje elektronickou poštou. Tato služba je určena především lidem, kteří nemají v Kozojedech trvalé bydliště (např. chatařům) a nedostávají tištěný časopis.

Pokud máte zájem dostávat Kozojedský zpravodaj do vašeho e-mailu, zašlete žádost na e-mail: jana.kozojedy@email.cz a do předmětu uveďte zasílání Kozojedského zpravodaje. Zpravodaj vychází obvykle dvakrát ročně.

Novinky z obce

Staničky na hlodavce

publikováno: 13. 6. 2024

Prázdné staničky na hlodavce odevzdávejte nejpozději do 20. června. Naplněné staničky se budou vydávat 29. června. Pravidla a místa odevzdání se dočtete níže v textu.

Změna jízdních řádů od 1.12.2024

publikováno: 27. 3. 2024

Od 1.12.2024 vstoupí v platnost nové jízdní řády na autobusových linkách PID. Vzhledem k provázanosti autobusových linek s železniční dopravou bude nutné akceptovat rovněž celostátní termín změny jízdních řádů o 14 dní později, tj. 15.12.2024.

AUTOBUSY - jízdní řády

publikováno: 27. 3. 2024

• Martina Šafránková

Informace k novým autobusovým jízdním řádům naleznete na našich webových stránkách pod záložkou:

> Obec

> Jízdní řády

> Nové jízdní řády od 1.12.2024

Studie přechodu na hlavní silnici

publikováno: 20. 3. 2024

Studii na přechod na hlavní silnici najdete na našich stránkách pod záložkou Úřad > Komunikace.