Nové webové stránky Kozojed

Nový web prochází posledními úpravami a doplněním informací. Uvítáme upozornění na nedostatky a doplnění.

Aktualizované webové stránky mají jednoduché ovládání a umožňují zvládnout web i osobám se specifickými potřebami. Odpovídají současným standardům s funkčností pro všechna zařízení (PC, tablet, mobil) a plní všechna zákonná nařízení. Věříme, že nový vzhled, přehlednost a on-line informace uvítáte.

Stránky stále upravujeme a doplňujeme, proto uvítáme poukázání na nedostatky nebo doplnění důležitých informací na e-mail: obec.kozojedy@seznam.cz

V sekci Fotogalerie pomalu přibývají fotky z akcí. Pokud vlastníte kvalitní fotografie z nějaké místní akce, dejte nám vědět na e-mail: kozojedskyzpravodaj@gmail.com

V sekci Podnikatelé může být i vaše firma nebo živnost. Stačí nám zaslat údaje, které najdete v prvním příspěvku v sekci Podnikatelé.

Novinky z úřad