Nové webové stránky Kozojed

Nový web prochází posledními úpravami a doplněním informací. Uvítáme upozornění na nedostatky a doplnění.

Aktualizované webové stránky mají jednoduché ovládání a umožňují zvládnout web i osobám se specifickými potřebami. Odpovídají současným standardům s funkčností pro všechna zařízení (PC, tablet, mobil) a plní všechna zákonná nařízení. Věříme, že nový vzhled, přehlednost a on-line informace uvítáte.

Stránky stále upravujeme a doplňujeme, proto uvítáme poukázání na nedostatky nebo doplnění důležitých informací na e-mail: obec.kozojedy@seznam.cz

V sekci Fotogalerie pomalu přibývají fotky z akcí. Pokud vlastníte kvalitní fotografie z nějaké místní akce, dejte nám vědět na e-mail: kozojedskyzpravodaj@gmail.com

V sekci Podnikatelé může být i vaše firma nebo živnost. Stačí nám zaslat údaje, které najdete v prvním příspěvku v sekci Podnikatelé.

Novinky z úřad

publikováno: 5. 2. 2024,

• začíná v úterý 7. 5. 10:00 - končí v

Vodné a stočné

Vodné

Od 1. ledna 2024 bude pitná voda dodávána za cenu 56,26 Kč/m3 včetně DPH to je cena vyšší o 6,45 Kč/m3 oproti roku 2023. Stále platí nutnost šetření s vodou, nejen s ohledem na cenu vody, ale hlavně vzhledem k nedostatečné vydatnosti dostupných zdrojů pitné vody. Na posílení zdrojů intenzivně pracuje JEKOZ Dobrovolný svazek obcí, který je dodavatelem pitné vody pro náš vodovod.

Obecní úřad

Obecní úřad Kozojedy je vám k dispozici v úřední hodiny obecního úřadu, které jsou řadu let pondělí až pátek od 8:00 do 11:00 hodin a ve středu odpoledne od 16:00 do 18:00 hodin. Ve výše uvedených úředních hodinách můžete přijít s žádostí o vyřízení vašich záležitostí a rovněž se všemi dalšími aktuálními podněty a není nutno čekat celé měsíce od jednoho zasedání zastupitelstva do dalšího. V případech, kdy se musí pro jednání dohledávat některé podklady, je nutné se na jednání předem objednat a sdělit téma. Jsou-li záležitosti podstatné, je třeba, aby na jednání byly připraveny obě strany. Je běžnou praxí, že jsme ochotni v odůvodněných případech a po předchozí domluvě jednat s Vámi občany i mimo úřední hodiny či ve dnech pracovního volna.

Povinně zveřejňované informace

publikováno: 14. 6. 2023

Povinně zveřejňované informace podle vyhlášky č. 515/2020, která stanovuje strukturu informací zveřejňovaných o povinném subjektu dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů.