Otevírací doba knihovny a poukaz

Knihovna je standardně otevřena každou středu od 16.30 do 18 hodin. Mezi svátky bude zavřena pouze 27. 12. 2023.

Nezapomeňte obdarovat své blízké dárkovým poukazem do knihovny. Roční předplatné stojí pouze 50 Kč! Nejen, že uděláte blízkým radost, ale pomůžete místní knihovně.
Dárkový poukaz do knihovny můžete buď odstřihnout v Kozojedském zpravodaji podzim/zima 2023 nebo si ho stáhnout níže a vytisknout dle potřeby (v PDF i JPG).
Do poukazu doplníte jméno obdarovaného, dojdete do knihovny (v přízemí na OÚ), zaplatíte 50 Kč a dostanete na poukaz razítko. Pak už jen s láskou darujte ♥

Seznam knih najdete zde.

Děkujeme všem, kteří knihovnu podpoří.
PS: Nemáte-li možnost tisku, napište na e-mail: kozojedskyzpravodaj@gmail.com nebo zajděte do knihovny, případně na OÚ.

publikováno: 23. 2. 2024

Masopust je tradiční veselí v maskách, které od nepaměti slouží především k pobavení a utužení dobrých sousedských vztahů. V Kozojedech se koná v sobotu 24. února 2024.