Sokolovna - rozvrh a řád

Přehledný plán aktivit v sokolovně a provozní řád

Provozní řád sokolovny Kozojedy

1. Na sál je povolen vstup pouze v obuvi s bílou podrážkou nebo s takovou, která nezanechává na podlaze čáry.
  2. Dveře do místnosti s cvičícím nářadím musí při odchodu ze sálu zůstat otevřené kvůli větrání.
  3. Zametení sálu, šatny, úklid WC a odpadků.
  4. Vysypání košů na WC a v šatně.
  5. Třídění odpadu: plast = žlutý pytel a směsný odpad = černý pytel.
  6. Když doberete poslední: papírový ručník, toaletní papír, tekuté mýdlo, pytel na plast ze skříňky pod kuchyňskou linkou, tak zavolejte Janě.
  7. Pokud bude nějaký problém (topení, neuklizeno apod.) volejte nebo pište Janě Maslukové Šimůnkové (jana.kozojedy@email.cz).