Staničky na hlodavce

Prázdné staničky na hlodavce odevzdávejte nejpozději do 20. června. Naplněné staničky se budou vydávat 29. června. Pravidla a místa odevzdání se dočtete níže v textu.

pokud máte doma prázdné staničky na hlodavce, které Vám byly předány na podzim, je nutné je zanést do čtvrtka 20. 6. 2024 na obecní úřad. Staničky přineste v igelitových pytlích označených jménem a počtem kusů.

V sobotu 29. 6. 2024 proběhne výdej naplněných staniček u hasičárny (č. p. 23) od 8 do 14 hodin.

Ti občané, kteří mají větší výskyt hlodavců, to v den vydávání staniček sdělí deratizátorovi panu Šimerovi, který Vám na místě poradí, případně s Vámi zajde k Vám domů.

Navrácení nabitých staniček proti hlodavcům Vám bude připomenuto prostřednictvím aplikace Česká obec, na fb Kozojedská pavlač, na webových stránkách obce, rozhlasem a vyvěšením na úředních deskách.

Děkuji za spolupráci
Masluková Šimůnková Jana
Místostarostka obce Kozojedy
Tel.: 739 016 429

Novinky z obce

Změna jízdních řádů od 1.12.2024

publikováno: 27. 3. 2024

Od 1.12.2024 vstoupí v platnost nové jízdní řády na autobusových linkách PID. Vzhledem k provázanosti autobusových linek s železniční dopravou bude nutné akceptovat rovněž celostátní termín změny jízdních řádů o 14 dní později, tj. 15.12.2024.