Ukončení školního roku

• Alena Šámalová

Ukončení školního roku.

Celý letošní rok v naší školce byl plný aktivit. Všichni společně jsme tvořili, jezdili na výlety, vítali všechny návštěvy. Přijížděla divadla, lektoři s výukovými programy, zvířátky i s hudebním vystoupením. Sportování, poznání přírody a projektové dny, které doplňovaly vzdělávací program jsou vždy velkým přínosem pro vzdělávání dětí. Třešničkou na závěr je Pasování předškoláků na školáky panem starostou s vystoupením pro rodiče na zahradě školy. V září přivítáme nové kamarády a budeme se nadále společně snažit o co nejhezčí zážitky.